پنجره UPVC

فروش و نصب پنجره UPVC

سفید بودن پروفیل ها در پنجره های تولیدی و مطابق نبودن آن با نمای ظاهری ساختمان ها سبب بر هم خوردن یکنواختی در نما می شود. از این رو گروه رنگ البرز با توجه به نیاز روز افزون بازار ، رنگ هایی زیبا و با قابلیت کاربری در این رشته ارایه داده است.

رنگ های ارایه شده توسط این شرکت با استفاده از فناوری نانو تولید شده و طیف بسیار وسیعی از رنگ های تیره و روشن را شامل می شود.

رنگ شرکت زوبل آلمان بیش از ۲۰ سال سابقه تولید رنگ دارد و در بسیاری از کشور ها برند شناخته شده ای است. از سوی دیگر ما معتقدیم رنگ با کیفیت باید در برابر عوامل جوی تغییر رنگ ندهد، پوسته نشود و ترک نخورد که رنگ های این شرکت چنین ویژگی ها را دارا می باشند.
ضربه پذیری و مقاومت در برابر صدمات احتمالی حین مراحل ساخت و نصب در و پنجره، اجرا و رنگ آمیزی به وسیله پیستوله،مقاومت در برابر عوامل فیزیکی دلیل خاصیت چسبندگی بالا، عدم ریزش و ترک خوردگی، قابلیت رنگ آمیزی به صورت عمودی ،بدون شره کردن، بی نیاز به کوره جهت خشک کردن رنگ، مقاومت بالا در برابر تماس با انواع مواد شوینده خانگی، جلوگیری از تاب برداشتن پروفیل به دلیل عدم انتقال حرارت محیط به بدنه آن حتی در رنگ های تیره، امکان رنگ آمیزی شاخه پروفیل پیش از مراحل برش و جوش و انعطاف پذیری بالا از دیگر ویژگی های این محصولات است. ویستاافرندvistaafrand

مزایای پنجره های یو پی وی سی شامل :

– عایق کامل رطوبت و گرد و غبار
– صرفه جویی قابل توجه در میزان مصرف انرژی به علت درز بندی کامل
– عایق بسیار خوب در برابر انتقال گرما و سرما
– عایق صوتی مناسب
– رنگ ثابت و ماندگار (عدم نیاز به رنگ آمیزی)
– سازگاری با هر نوع شرایط جوی
– امکان تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب
– نظافت آسان

شما و ویستا

به منظور سرویس دهی بهتر به شما مشتریان، بازدید از محل پروژه و اندازه گیری دقیق، رایگان انجام می شود.

کارشناسان شرکت در مدت اجرای پروژه، مشاوره، نظارت و همراهی خود را از مشتریان، دریغ نخواهند کرد.

نصب توسط اکیپ نصاب حرفه ای و در کوتاه ترین و متناسب ترین زمان پیشنهادی کارفرما، انجام می شود.

برای گرفتن لیست قیمت همکار و مصرف کنندگان، لطفا با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای مشاهده نمونه های بیشتر به کانال تلگرام ویستا افرند (https://t.me/joinchat/AAAAAD3R9pGEmcgoN8AAzQ ) مراجعه فرمایید.

فروش پنجره های UPVC با مناسب ترین قیمت و نصب با بهترین کیفیت را از ما بخواهید.